
Массажное кресло Zakito Europe электрическое с откидной спинкой светло-серое
26 086 ₴
- В наличии
- Код: 168363426
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричне масажне крісло Zakito Europe призначене для комфортного відпочинку та розслаблення. Крісло оснащене електричним двигуном для автоматичної регулювання підставки для ніг та спинки до будь-якої позиції натисканням кнопки збоку. Максимальний кут нахилу спинки становить 135 градусів. Функція масажу включає 6 точок вібраційного масажу з можливістю вибору різних програм через прилаганий пульт ДУ. Масажна функція живиться через USB-роз'єм (потрібен сертифікований адаптер 5В, не входить до комплекту). Крісло має товсту м'яку подушку з тканинною обивкою на сидінні, спинці та широких підлокітниках. Матеріал обивки: 100% поліестер, дихаючий і міцний. Рама виготовлена з дерева та металу, забезпечуючи міцність і стійкість. Бічна кишеня для зберігання пульта та інших предметів. Розміри в положенні сидячи: 77 x 93 x 99 см (ширина x глибина x висота). Розміри в положенні лежачи: 77 x 149,5 x 79 см. Ширина сидіння: 50 см, глибина: 58,5 см, висота сидіння від підлоги: 43,5-44,5 см, висота підлокітників: 56,5 см. Колір: світло-сірий. Матеріал наповнювача: піна та волокна PP. Електроживлення: 5В DC (струм 2A) та 24В DC (струм 1,5A) для електричного привода.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Боковой карман | Да |
| Входной ток | 2A |
| Высота подлокотников от земли | 56.5 |
| Высота сиденья от земли | 43.5-44.5 |
| Глубина сиденья | 58.5 |
| Мoдель | 77X93X99 |
| Максимальный угол наклона спинки | 135 |
| Материал наполнения | Пена и волокна PP |
| Материал обивки | 100% полиэстер |
| Материал рамы | Дерево и металл |
| Напряжение | 5V DC |
| Питание функции массажа | USB 5V |
| Пульт управления | Входит в комплект |
| Размеры в положении лежа | 77 x 149.5 x 79 |
| Тип | Массажное кресло |
| Тип массажа | 6-точечный вибрационный |
| Функция электрического раскладывания | Да |
| Цвет | Светло-серый |
| Ширина сиденья | 50 |
Информация для заказа
- Цена: 26 086 ₴


