
Витяжка Maan Malwa 31 сатинова
25 924 ₴
- В наявності
- Код: 181019519
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Витяжка Malwa 31 відрізняється мінімалістичним дизайном та ефективною продуктивністю. Трубоподібна форма приладу гармонійно вписується в кухонні інтер'єри як класичного, так і сучасного стилю. Корпус виконаний у сатиновому покритті, яке надає виробу елегантний та стильний зовнішній вигляд. Витяжка оснащена двома режимами роботи, що дозволяють адаптувати продуктивність під різні умови на кухні. Може працювати як у режимі витяжки, так і в режимі циркуляції повітря. Конструкція забезпечує ефективне видалення кухонних запахів та парів. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maan |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Острівна |
| Ширина | 31 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергетичної ефективності | C |
| Клас ефективності динамічного потоку | E |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності вловлювання забруднень | F |
| Мoдель | Malwa 31 |
| Марка | Maan |
| Потужність | 115 W |
| Продуктивність витяжки [m3/h] | 290 |
| Степені потужності вентилятора | 3 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Фільтр від жиру | Металевий |
| Функції | Витяжка, Уловлювач |
| Колір | Білий |
| Шум | 61dB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 924 ₴



