
Духова шафа Whirlpool WOI6A8FPT1SBA
53 878 ₴
- В наявності
- Код: 181041595
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти. на вказаній сторінці. – достатньо вибрати відповідну мову та ввести торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy. Електронна адреса:.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль |
| Глибина, мм | 56.4 мм |
| Використовувані технології | Soft Close, Ready2Cook, 6-ї Почуття, Cook4 |
| Кількість функцій духовки | 8 |
| Мoдель | WOI6A8FPT1SBA |
| Марка | Whirlpool |
| Потужність | 3650 |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 73 GB |
| Очищення | Парова, Піроліз, легкоочисна емаль |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електрична парова |
| Керування | Кнопки, Сенсорні |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Конвекція, Температурний зонд, Автоматичні програми |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 878 ₴








