
Вбудована посудомийна машина Kernau KDI 6973 SAD
38 852 ₴
- В наявності
- Код: 181121103
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Посудомийна машина Kernau KDI 6973 SA. Посудомийна машина для вбудовування KDI 6973 SAD - це сучасний пристрій, який поєднує продуктивність з економією. Пропонує 9 програм, включаючи Гігієна 70℃ для інтенсивного очищення, Dual Pro 60℃ для ефективного миття посуду з різним ступенем забруднення та Економія +5,4 л, що зменшує споживання води. Три рівні кошиків і ємність на 14 комплектів посуду забезпечують гнучке завантаження, а інтегрована панель управління з LED-дисплеєм гарантує інтуїтивно зрозуміле використання. Додатково функція Floor Light сигналізує про триваючий цикл, випромінюючи м'яке світло на підлогу. ГОЛОВНЕ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 87 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас емісії шуму | B |
| Кількість програм | 9 |
| Мoдель | KDI 6973 SA |
| Корисна місткість | 14 комплектів |
| Витрата води за цикл | 9 л |
| Температури миття | 50°, 60°, 65°, 70° |
| Тип панелі | Інтегрована |
| Керування | Електронне |
| Функції | Неповне завантаження, Відкладений старт, Екостирка, Індикатор браку солі, звуковий сигнал, Регульована висота кошика, Двигун PowerDrive (безщітковий) |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 852 ₴




