
Витяжка Ciarko Fluo W Ecru Satin Gloss
119 398 ₴
- В наявності
- Код: 181338612
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Опис продукту. Fluo W - це сучасна кухонна витяжка, яка поєднує простоту форми з вишуканою динамікою. Острівна витяжка. Натхненням для її проектування стало спостереження за рухом всмоктуваного повітря – плавного, змінного, а водночас точного. Результатом є форма, яка на перший погляд може здаватися поєднанням контрастів: гладкої, циліндричної труби та округлого, органічного нижнього елемента. Проте ці два компоненти – хоча й різні – були спроектовані так, щоб створювати гармонійну цілісність, символізуючи поєднання ефективності та делікатності. Проект був створений у студії nicer.design,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ciarko |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Острівна |
| Ширина | 38.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас ефективності динамічного потоку | A |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | D |
| Мoдель | Fluo W |
| Потужність | 168 W |
| Продуктивність витяжки [m3/h] | 660 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Електронне |
| Фільтр жиру | Алюмінієвий |
| Функції | Витяжка, Поглинач, Інтенсивне поглинання |
| Колір | Бежевий |
| Шумність | 38dB |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 398 ₴






