
Delonghi Ручна кавоварка De'Longhi Classic EM450.M
9 721 ₴
- В наявності
- Код: 181375398
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Експреси для еспресо. Linea Classic EM450. M. Опис продукту. De'Longhi Linea Classic EM450. це стильна та ефективна кавоварка, призначена для любителів кави. Вона оснащена системою нагрівання. Thermoblock. для швидкого нагрівання та стабільної температури, разом з помпою потужністю. 15 бар. для відмінної екстракції еспресо. Ви можете приготувати. одноразові або подвійні порції. і налаштувати довжину кави на свій смак. Машина оснащена. системою капучино. з нержавіючої сталі з гнучким соплом 360°, завдяки чому ви можете без зусиль приготувати гаряче молоко або кремову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Глибина | 28.3 мм |
| Ширина | 22.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматично приготовані напої | Збите молоко |
| Вага | 5.57 |
| Гігієна та чищення | Знімна підставка для крапель |
| Тиск | 15 Bar |
| Захист | Автоматичне вимкнення |
| Комунікація | Індикатор рівня води |
| Мoдель | EM450.M |
| Потужність | 1325W |
| Об'єм резервуара для води | 1.7 |
| Тип кави | Мелений |
| Тип кавомашини | Капсульна |
| Типи регулювань | Регульована підставка для чашок, Розмір напою |
| Функції | Приготування двох кабелю одночасно |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 721 ₴






