
Мікрохвильова піч Sharp YC-MS252AE-S
10 457 ₴
- В наявності
- Код: 181471100
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Sharp YC-MS252AE-S. Мікрохвильова піч. це надзвичайно універсальний пристрій, який став невід'ємним елементом багатьох кухонь. Завдяки їй щоденне приготування їжі стає простішим, швидшим і ефективнішим. Модель пропонує ряд функцій, які полегшують. розігрів., розморожування. та приготування страв за короткий час. Обираючи відповідну модель, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, які можуть суттєво впливати на комфорт використання та задоволення від покупки. Об'єм і потужність. Sharp. характеризується. об'ємом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sharp |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів потужності | 11 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | YC-MS252AE-S |
| Потужність мікрохвильовки [Вт] | 900 W |
| Об'єм, л | 25 |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Розігрівання, Розморожування |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 457 ₴


