
Витяжка Globalo Miraya 39.1 кашемір
79 731 ₴
- В наявності
- Код: 181712189
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Витяжка кухонна GLOBALO Miraya 39.1 Cashmere. Витяжка настінна кольору кашеміру Miraya 39.1 Cashmere. Стильна настінна витяжка. Miraya 39.1 в відтінку кашеміру. це відмінне поєднання елегантності та сучасності. Витяжка у формі труби з позачасовим дизайном, ідеально вписується в численні інтер'єри кухні. Колір Cashmere є відмінним вибором для інтер'єрів у стилі japandi чи скандинавському. Виконана з найвищої якості матеріалів, пропонує продуктивність і тиху роботу, забезпечуючи комфорт під час приготування їжі. Це не лише функціональний пристрій, але й прикраса кожної стильної кухні. - Максимальна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 47.5 мм |
| Гучність | 43dB |
| Діаметр виходу повітря (см).1 | 15 |
| Жировий фільтр | Алюмінієвий |
| Кількість жирових фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | MIRAYA_39.1 CASHMERE |
| Максимальна гучність | 70 dB |
| Мінімальна висота | 80 |
| Мінімальна гучність | 43 dB |
| Потужність | 275 |
| Потужність освітлення | 9 |
| Виробник.1 | Globalo |
| Продуктивність витяжки (м3/год) | 660 |
| Степені потужності вентилятора | 4 |
| Тип освітлення | LED |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Витяжка, Поглинач |
| Колір | Бежевий |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 731 ₴





