
Вбудована духовка Whirlpool WOI5S8HM1SXA
30 134 ₴
- В наявності
- Код: 181920441
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.7 мм |
| Глибина | 56.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Використовувані технології | 6-го почуття, Cook4, SmartClean, Steam+, Air Fry |
| Кількість функцій духовки | 16 |
| Мoдель | WOI5S8HM1SXA |
| Марка | Whirlpool |
| Потужність | 3650 W |
| Напрямні | Телескопічні |
| Об'єм | 73 л |
| Очищення | Парова |
| Термощуп | Немає |
| Тип | Електрична парова |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Конвекція |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 134 ₴










