
Варильна панель індукційна Kernau KIH 6443.1-4B 59х52 см
24 850 ₴
- В наявності
- Код: 181999866
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована індукційна варильна панель Kernau KIH 6443.1-4B розміром 59 см (ширина) х 52 см (глибина). оснащена системою керування слайдером з 10 рівнями потужності для точного регулювання температури. Технологія Bridge об'єднує два сусідні конфорки в одну велику зону нагріву з окремим управлінням, що полегшує приготування в жарівницях та інших великих посудинах. Функція Booster забезпечує максимальну потужність нагрівання. Гарантія 5 років при реєстрації на сайті виробника. Терміни доставки зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kernau |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | KIH 6443.1-4B |
| Марка | Kernau |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Потужність | 7200 W |
| Тип плити | Керамічна |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Таймер, Індикатор залишкового тепла, Автоматичне вимкнення, Бустер, Об'єднання двох зон індукційної плити |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 850 ₴



