
Вбудована посудомийна машина Amica DIM64D7EBq
28 709 ₴
- В наявності
- Код: 182041013
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована посудомийна машина Amica DIM64D7EBq призначена для повної інтеграції в кухонний гарнітур. Компактні розміри машини дозволяють встановити її у стандартний кухонний модуль, що робить її ідеальним вибором для кухонь різних планувань. Машина оснащена сучасними програмами миття, що забезпечують ефективне видалення забруднень з посуду. Модель DIM64D7EBq має зручну панель керування та дозволяє автоматизувати процес миття посуду в домі. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів. Купити вбудовану посудомийну машину Amica - надійний вибір для вашої кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.5 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виконання програми EKO (N) | 3:18 |
| Індикатор відсутності ополіскувача | Да |
| Індикатор браку солі | Да |
| Клас емісії шуму | C |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість програм | 7 |
| Мoдель | DIM64D7EBq STUDIO |
| Марка | Amica |
| Неповне завантаження | Да |
| Відкладений старт | Да |
| Корисний об'єм | 14 коспектів |
| Споживання води за цикл | 11 л |
| Споживання енергії за цикл | 0,85 кВтч |
| Споживання енергії на 100 циклів (N) | 85 кВтч |
| Тип панелі | Інтегрована, Прихована |
| Керування | Електронне |
| Функції | Неповне завантаження, Дисплей, Звуковий сигнал, Індикатор браку ополіскувача, Індикатор браку солі |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 709 ₴



