
Вбудована мікрохвильова піч Whirlpool WMD7O4TX
28 600 ₴
- В наявності
- Код: 182041100
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Плити. Мікрохвильові печі. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 31 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр обертової тарілки | 32.5 |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Кількість рівнів потужності | 7 рівнів |
| Мoдель | WMD7O4TX |
| Марка | Whirlpool |
| Потужність гриля | 800W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 1000 |
| Відчиняння дверцят | Вниз |
| Охолодження корпусу | Немає |
| Тип дисплея | LED |
| Функції | Розморожування, Підігрів, Приготування на парі, Гриль |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина вбудовування | 59.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 600 ₴







