
Духова шафа Gorenje BFS6148B
80 416 ₴
- В наявності
- Код: 182157175
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Духовка з паровою функцією. Gorenje BFS6148B. Електрична духовка. Спосіб монтажу: вбудовуваний. Ширина: 595 мм. Висота: 595 мм. ЕКРАН VISIONPLUS. Інтуїтивна взаємодія з кольоровим дисплеєм. Підніміть приготування на вищий рівень завдяки нашому сучасному кольоровому дисплею TFT. Доступ до великої бібліотеки рецептів через меню Extra або Auto. Дозвольте розумному кулінарному асистенту зайнятися часом приготування та запропонувати оптимальні налаштування, щоб ви отримали результати. Парове випікання. Без води, тільки пара.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Eco Емаль |
| Глибина, мм | 56.4 мм |
| Використовувані технології | Gentle Close, Wi-Fi, PerfectGrill, SuperSize, Soft Open |
| Код сертифікації | 2124280 |
| Мoдель | BFS6148B |
| Марка | Gorenje |
| Потужність | 3500 |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 77 GB |
| Очищення | Парова |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електрична парова |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Розморожування, Температурний зонд, Air Fry, Функція пари, Конвекція, Внутрішнє освітлення, Електронне регулювання температури, Електронний таймер, Нижній і верхній обігрів, Парове очищення, Керування зі смартфона, Sous-vide, Парова випічка |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 416 ₴







