
Духова шафа Whirlpool WOI78PT1SSGA
35 022 ₴
- В наявності
- Код: 182263180
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Прилади Whirlpool. Пральні машини. Сушарки. Холодильники. Кухні. Мікрохвильові печі. Плити. Витяжки. Посудомийні машини. Духові шафи. Акції. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Інструкцію можна знайти на вказаній сторінці: https://docs.emeaappliance-docs.eu – виберіть відповідну мову та введіть торговий код шуканого продукту. Виробник та уповноважений представник. Назва виробника: Beko Europe Management S.r.l. Поштова адреса: Via Varesina n.204, 20156 Milano (MI), Italy.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.7 мм |
| Глибина | 56.4 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Емаль |
| Дистрибуція | Whirlpool |
| Використовувані технології | Soft Close, Ready2Cook, 6-ї почуття |
| Код сертифікації | 2298088 |
| Кількість функцій духовки | 13 |
| Мoдель | WOI78PT1SSGA |
| Марка | Whirlpool |
| Потужність | 3450 W |
| Напрямні | Штангові, Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 73 л |
| Очищення | Піроліз, Гідроліз |
| Термощуп | Немає |
| Тип | Електричний |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Пришвидшення, Піца, Підтримання тепла, Розморожування, Турбогриль, Підйом тіста, Еко |
| Колір | Сірий |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 022 ₴



