Доставка зі складу 5-10 днів. Вбудована індукційна плита, інтегрована з витяжкою Elica NIKOLATESLA LIBRA EVO WH/A/83 (витяжка) Біле скло. Перша кухонна плита з інтегрованими вагами. Дозуй, важи та готуй. В одному місці. Тепер ти можеш зважувати необхідні інгредієнти безпосередньо на кухонній плиті, використовуючи всі корисні функції тарування, прогресивного зважування та пам'яті. Кожна дія проходить дуже просто завдяки наявності інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу з дуже легким регулюванням. Гнучкі та ергономічні зони приготування. Плита.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 21 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | PRF0196339 |
| Марка | Elica |
| Матеріал плити | Стекло |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Система автоматичного кип'ятіння, Блокування від дітей, Вбудований дисплей, Автоматика приготування, Таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154 441 ₴



