
Лампа Maytoni настільна Cabaret Mod170Tll8Bs3K
26 530 ₴
- В наявності
- Код: 182475349
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Нічна лампа Cabaret MOD170TL-L8BS3K LED 8W 3000K прозорий латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Cabaret виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48.5 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 41 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 22 см |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 530 ₴






