
Підлогова лампа Lucide Esterad 10719/81/53 Lu107198153
10 108 ₴
- В наявності
- Код: 182475367
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Настільна підлогова лампа оранжева скляна високий абажур 100 см Lucide. Виробник: Lucide. Назва: ESTERAD. Символ: 10719/81/53. Параметри. висота (мм): 1000. висота абажура (мм): 640. діаметр (мм): 340. діаметр абажура (мм): ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: E27. макс потужність джерела: 60 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: Немає. можливість затемнення: Ні. колір: інший. матеріал: скло/тканина. IP: 20. Технічні параметри. Бренд: Lucide. код виробника: 10719/81/53. Колекція: Esterad. Матеріал: скло / тканина. Колір: оранжевий. Кількість точок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 34 мм |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Лофт |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 108 ₴




