
RL Класична підлогова лампа Trio Lighting R40463015 Leavy
10 943 ₴
- В наявності
- Код: 182475420
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Декоративна підлогова лампа зелено-чорна LEAVY 180 см E14 RL. Відкрийте елегантність і функціональність підлогової лампи LEAVY, яка завдяки своєму унікальному дизайну та вишуканим кольорам стане ключовим елементом інтер'єру будь-якої вітальні чи спальні. Виконана в зелено-чорних відтінках з мотивом листя, ця лампа чудово впишеться в сучасні інтер'єри, додаючи їм неповторного характеру. Висота 180 см робить лампу не лише відмінним освітленням приміщення, але й стильною прикрасою. Лампа LEAVY була спроектована з урахуванням ефективності та зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RL |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип цоколя | E14 |
| Цоколь | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 3 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 943 ₴



