
Підлогова лампа Trio Lighting Fomento 463100132
10 381 ₴
- В наявності
- Код: 182475588
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Сучасна чорна підлогова лампа з скляним абажуром 150 см FOMENTO Trio. Стильна стояча лампа FOMENTO марки TRIO є сутністю мінімалістичного дизайну, для тих, хто цінує як естетику, так і функціональність. Виготовлена з високоякісного скла та металу, пропонує сучасний вигляд, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. З елегантним чорним оздобленням, поєднаним з білим скляним абажуром у формі еліпса, лампа вносить тонку елегантність, яка стане центральною точкою вашої вітальні або спальні. Модель оснащена патроном на одну лампочку E27 о.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 40 см |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 15 Вт |
| Мoдель | Fomento 463100132 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підлогова лампа |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 381 ₴




