
Настільна лампа Maytoni Pattern MOD267TL-L28CH3K 67.5 см хром
20 449 ₴
- В наявності
- Код: 182475643
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Maytoni Pattern MOD267TL-L28CH3K виконана в сучасному стилі glamour. Лампа має хромоване покриття та білий прозорий скляний плафон. Висота 67.5 см. оснащена світлодіодним джерелом світла з кольоровою температурою 3000K, що забезпечує теплий і затишний світло, ідеально підходить для вітальні, спальні та інших житлових приміщень. Модель має сучасний видовжений дизайн із гарантією надійності та довговічності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал покриття | Хром |
| Мoдель | MOD267TL-L28CH3K |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип плафона | Прозоре скло |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 449 ₴




