
LED лампа підвісна Trio Lighting Celeste 354930332
16 589 ₴
- В наявності
- Код: 182475795
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Монтаж на стелі. Регулювання висоти без противаги. Не взаємодіє з зовнішнім диммером. Диммування за допомогою вимикача на лампі. Чорний матовий. Виробник: Trio. Назва: CELESTE. Символ: 354930332. Параметри. висота (мм): 2000. висота абажура (мм): діаметр (мм): 350. діаметр абажура (мм): ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 3. тип патрона: інтегрований LED. макс потужність джерела: 22,5 Вт. напруга: 230 В. джерело в комплекті: 3 x LED 7,5 Вт, 3 x 750 лм, 3000 K. можливість диммування: Так, за допомогою вимикача. колір: чорний. матеріал: метал/скло. IP: 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Діаметр/ширина абажуру | 35 см |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті, з регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35 мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 589 ₴






