
Підвісний світильник Aldex Tubo 4 хром 1072L4
10 366 ₴
- В наявності
- Код: 182475938
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна металева лампа TUBO 1072L4 над острівцем туба хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Tubo виготовлена з практичних і міцних матеріалів,.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Мoдель | Tubo |
| Максимальна потужність лампочки | 20W, 10W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 115 мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 366 ₴


