
Підлогова лампа Aldex Form 2 Mustard 1108A14_2
12 947 ₴
- В наявності
- Код: 182476085
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Стійка лампа для вітальні FORM 1108A14_2 конусна жовта в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Form виготовлена з практичних і міцних матеріалів,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 177 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 30 см |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 15 Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 947 ₴

