
Дуговий підлоговий світильник Aldex Una кремовий 1116A9
12 188 ₴
- В наявності
- Код: 182476190
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Скандинавська підлогова лампа UNA 1116A9 дугова бежева в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Una виготовлена з практичних і міцних матеріалів,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 53 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Мoдель | Una |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Аркова |
| Цоколь | E14 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 188 ₴


