
Настільна лампа Maytoni Opus Mod380Tl-01Gr Mtmod380Tl01Gr
21 425 ₴
- В наявності
- Код: 182476250
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Дизайнерська настільна лампа Opus MOD380TL-01GR на комод сірого кольору в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Opus виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 26.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 15 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 425 ₴






