
Підвісна лампа Maytoni Antic Mod302Pl-01Gr1 Mtmod302Pl01Gr1
19 836 ₴
- В наявності
- Код: 182476384
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Підвісна скляна лампа Antic MOD302PL-01GR1 купольна сірий латунь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Antic виготовлена з практичних і міцних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | E |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 836 ₴




