
Підвісна лампа Maytoni Levitation Mod376Pl-01G1
16 805 ₴
- В наявності
- Код: 182476392
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Металева підвісна лампа Levitation MOD376PL-01G1 для вітальні мідь в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Levitation виготовлена з практичних і.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Енергетичний клас | A |
| Основні | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 805 ₴






