
Світлодіодна підлогова лампа Maytoni Crochet Mod369FL-L36BS3K 162 см
28 919 ₴
- В наявності
- Код: 182476476
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова лампа Crochet MOD369FL-L36BS3K від Maytoni. Модель висотою 162 см з основою розміром 45x45 см. Лампа виготовлена з високоякісних матеріалів із сучасним дизайном. Світлодіодна технологія забезпечує енергоефективність і тривалий термін служби. Корпус виготовлено з елегантного матеріалу, який гармонійно впишеться в інтер'єр приміщення. Конструкція лампи поєднує функціональність із естетичним оформленням. Придатна для використання в житлових приміщеннях, вітальнях та спальнях. Світильник забезпечує рівномірне розповсюдження світла. Виріб відрізняється надійністю та точним виконанням всіх елементів. Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 45 мм |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | G |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 919 ₴






