
Настільна лампа Maytoni Amulet MOD555TL-L8G3K золота LED 10W
21 425 ₴
- В наявності
- Код: 182476482
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настільна лампа Maytoni Amulet MOD555TL-L8G3K являє собою сучасний світлотехнічний пристрій золотого кольору. Лампа оснащена світлодіодним джерелом світла потужністю 10W з кольоровою температурою 3000K, що забезпечує теплий світ. Виріб виготовлений з використанням прозорого скла у вигляді куль, що надає йому стильний та елегантний вид. Висота лампи становить 45,2 см. Лампа відноситься до типу настільних світильників з різьбовим цоколем для LED лампочок і призначена для використання як основне або додаткове джерело світла на столі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Колір | Золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10 Вт |
| Матеріал плафона | Прозоре скло |
| Мoдель | MOD555TL-L8G3K |
| Потужність | 10 |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип цоколя | Нарізний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 425 ₴





