
Підвісна лампа Maytoni Bergamo Mod613Pl-05W1
15 143 ₴
- В наявності
- Код: 182476510
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Maytoni Mod613Pl-05W1 Лампа підвісна Бергамо (Mtmod613Pl05W1). Лампа підвісна. Бергамо MOD613PL-05W1. від виробника. Maytoni. це рішення для людей, які шукають сучасне та функціональне освітлення. Її. мінімалістичний дизайн. та елегантний чорний колір роблять її ідеальною для різноманітних інтер'єрів, надаючи їм унікального характеру. Завдяки використанню п'яти джерел світла, ця лампа забезпечує належне освітлення в кожному приміщенні. Енергоефективність. Сьогодні все більше людей шукають рішення, які дозволяють на.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 50 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 143 ₴






