
Духовка Gorenje BCM4058B
52 481 ₴
- В наявності
- Код: 182491917
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Духовка з мікрохвильовою піччю. Gorenje BCM4058B. Компактна духовка з мікрохвильовою піччю. Спосіб монтажу: вбудовуваний. Ширина: 595 мм. Висота: 455 мм. AIRFRY. Для здорових задоволень. Тепер ви можете мати хрустку та смачну смажену їжу без додаткових калорій. Цей надзвичайно інтенсивний метод випікання гарячим повітрям не вимагає використання жиру, щоб забезпечити ідеально смачну, хрустку золотисту скоринку. У поєднанні зі спеціальним перфорованим листом для випікання (в залежності від моделі), який ідеально оточує посуд, ви досягнете ще кращих результатів. Ідеально підходить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина, мм | 54.6 мм |
| Використовувані технології | Soft Close, HomeMADE, Cool Door, Fast Preheat, MultiFlow 360°, DC+, AutoBake, Soft Open, AirFry |
| Кількість функцій духовки | 28 |
| Мoдель | BCM4058B |
| Марка | Gorenje |
| Потужність | 3000 |
| Потужність мікрохвильової печі | 800 Вт |
| Напрямні | Драбинні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 50 GB |
| Очищення | Ручна |
| Термовентиляція | Да |
| Термощуп | Немає |
| Тип пристрою.1 | Електрична з мікрохвильовкою |
| Керування | Ручки |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Мікрохвильовка, Розморожування, Великий гриль, Гриль, Підтримка тепла, Швидке розігрівання, Термовентиляція, Годинник, Освітлення внутрішнє, Нагрівання тарілок, SoftClose, Підтримка тепла, Нижнє й верхнє нагрівання, LightBake, AutoBake, Підігрів, Air Fry |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 481 ₴










