
Духова шафа Gorenje BPSA6138B
59 465 ₴
- В наявності
- Код: 182491927
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Електрична духовка. Gorenje BPSA6138B. Система Multi з додаванням пари. Спосіб монтажу: вбудовуваний. Ширина: 595 мм. Висота: 595 мм. ЕКРАН VISIONPLUS. Інтуїтивна взаємодія з кольоровим дисплеєм. Підніміть приготування на вищий рівень завдяки нашому сучасному кольоровому дисплею TFT. Доступ до великої бібліотеки рецептів через меню Extra або Auto. Дозвольте розумному кулінарному асистенту зайнятися часом приготування та запропонувати оптимальні налаштування, щоб ви отримали результати. PyroClean. Функція самоочищення класу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Годинник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття духовки | Еко Емаль |
| Глибина, мм | 56.4 мм |
| Використовувані технології | Gentle Close, LightBake, TurboBake, Soft Open, AirFry |
| Код сертифікації | 2124284 |
| Кількість функцій духовки | 27 |
| Мoдель | BPSA6138B |
| Марка | Gorenje |
| Потужність | 3500 |
| Напрямні | Телескопічні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм накопичувача | 77 GB |
| Очищення | Піроліз |
| Температурний зонд | Да |
| Тип пристрою.1 | Електричний |
| Керування | Ручки, Сенсор |
| Фронт | Сучасний |
| Функції | Гриль, Конвекція, Температурний зонд, Функція пари, Нижній і верхній обігрів, АвтоВипічка, Керування зі смартфона, Повітряна жарка, Піролітичне очищення, Парова випічка |
| Колір | Чорний |
| Шампур | Немає |
| Енергетичний клас | A+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 465 ₴










