
Підвісна LED лампа Thoro Lighting Rio 5 чорна 3000K Th496
98 573 ₴
- В наявності
- Код: 182503722
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний світильник Thoro Lighting Rio 5 виконаний у сучасному стилі з чорним кольором корпусу. Оснащений 5 джерелами LED світла з теплою колірною температурою 3000K. Модель Th496 призначена для освітлення гостинних, їдалень та інших житлових приміщень. Габарити світильника: ширина 170 см, глибина 30 см, висота 250 см. Профіль має висоту 4 см та ширину 0,8 см. Джерела світла: LED. Тип кріплення: підвісний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 250 мм |
| Висота профілю | 4 |
| Довжина: | 30 мм |
| Мoдель | Th496 |
| Виробник | Thoro Lighting |
| Тип | Підвісний світильник |
| Тип джерела світла | LED |
| Колірна температура | 3000 |
| Ширина | 170 мм |
| Ширина профілю | 0.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 573 ₴

