
Люстра Thoro Lighting Rio Bio 78 чорна LED 3000K Th551
27 340 ₴
- В наявності
- Код: 182503877
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра RIO BIO 78: стиль і ефективність. Люстра RIO BIO 78 - це унікальне поєднання сучасного дизайну та енергоефективної технології. Виготовлена з алюмінію чорного кольору, вона привертає увагу своїм мінімалістичним стилем, який чудово вписується в індустріальні, лофтові або сучасні інтер'єри. Завдяки використанню технології LED, люстра не лише забезпечує яскраве, приємне для ока світло з температурою 3000K, але й дозволяє значно економити енергію. Люстра LED Thoro: практичність і функціональність. Бренд Thoro відомий виробництвом освітлення найвищої якості, а люстра RIO.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 78 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Поміщення | Столова, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Лофт, Індустріальний, мінімалістичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 78 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 340 ₴

