
Світлодіодна люстра Thoro Lighting Rio_Eik 78 3000K
23 393 ₴
- В наявності
- Код: 182503898
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Люстра RIO_EIK 78 LED 3000K - елегантність зустрічає сучасність. Стильна та сучасна люстра RIO_EIK 78 LED 3000K від бренду Thoro - рішення для тих, хто цінує елегантність і функціональність. Виготовлена з поєднання алюмінію та натурального дубового фанери, ця декоративна люстра стане справжньою прикрасою будь-якого приміщення. Завдяки інтегрованому джерелу світла LED потужністю 33W, люстра забезпечує оптимальне освітлення, одночасно гарантує енергоефективність. Колір світла 3000K створює затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку після важкого дня. Алюмінієва люстра з.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажуру | 200 см |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 33 Вт |
| Мoдель | Rio_Eik 78 Th.498 |
| Поміщення | Спальня |
| Виробник | Thoro Lighting |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Люстра |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 393 ₴

