
Підвісна лампа Maxlight Cayenne 80см P0606D мідь LED
40 260 ₴
- В наявності
- Код: 182503903
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісна лампа Maxlight Cayenne 80см P0606D — сучасний світильник із нержавіючої сталі у кольорі мідь щіткована. Виріб має 1 джерело світла з вбудованим LED потужністю 37W. Тепла колірна температура 3000K забезпечує світловий потік 1732 люмени. Можливе ослаблення світла за допомогою диммера. Напруга 220-240V, ступінь захисту IP20. Розміри світильника: висота 180см, діаметр 74см. Вага 3.6кг. Гарантія 2 роки. Енергетичний клас G.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxlight |
| Колірна температура | 3000К |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.6 |
| Можливість затемнення | Так, з димером |
| Глибина | 74 мм |
| Колекция | Cayenne |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Мoдель | P0606D |
| Потужність | 37 |
| Номінальна напруга | 220-240 |
| Розміри паковання | 12 x 84 x 84 |
| Світловий потік | 1732 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | Підвісна лампа |
| Тип джерела світла | Вбудований LED |
| Колір | Мідь щітчаста |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 260 ₴

