
Підвісна люстра Markslojd Efesos сталь прозора 63X LED (108870)
84 592 ₴
- В наявності
- Код: 182540395
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Markslojd Люстра Efesos Сталь, Прозора 63Xled (108870). Люстра. EFESOS. від виробника. Markslojd. це відмінна пропозиція для тих, хто шукає сучасне освітлення, яке легко впишеться в різноманітні інтер'єри. Ця модель поєднує в собі елегантний дизайн та високу ефективність, стаючи центральною точкою кожного приміщення. Виконана з міцних матеріалів, стане елементом, що створює неповторну атмосферу та сучасний вигляд, ідеально підходячи для віталень, їдалень та просторих коридорів. Сучасний дизайн і прозорість.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 52 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Efesos |
| Максимальна потужність лампочки | 25W Вт |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 592 ₴

