
Плафон Milagro Vaso Amber 12W 14208
10 761 ₴
- В наявності
- Код: 182540521
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro Лампа стельова VASO AMBER 12W ЛАМПИ СТЕЛЕВІ 1 шт. Український продукт. Продукти доступні відразу. 24 години. Сервіс. післягарантійний. Багаторічна співпраця з виробником. рекламації на вашу користь. Висока якість виконання. Офіційна дистрибуція. Детальна інформація про продукцію. Код виробника: ML1414. ВИСОТА РЕГУЛЮВАНА (мм): - НАПРУГА: ~230v/50Hz. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 1131lm. КУТ СВІТЛЕННЯ: 120°. ПОТУЖНІСТЬ: 12W LED. ВИСОТА КЛОСА (мм): 130/170/220мм. ШИРИНА КЛОСА (мм): 180/150/130мм. ВАГА БРУТТО: 2.4кг. ВИСОТА (мм): 240мм. НОВИНКИ: 25. СЕРЕДНЯ ТРИВАЛІСТЬ: 25000H. ВИСОТА.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 24 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Мoдель | Vaso amber ML1414 |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 42 мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 761 ₴






