
Підвісна лампа Milagro Bolla Gold 12W Led 14218
9 423 ₴
- В наявності
- Код: 182540722
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Milagro Лампа підвісна BOLLA GOLD 12W LED ЛАМПИ ПІДВІСНІ. Офіційний дистриб'ютор ламп (Оригінальний продукт). Тісна співпраця з виробником (рекламації на вашу користь). Швидка відправка. Привітне і допоміжне обслуговування. Висока якість і оригінальний продукт. Польська марка. Основна інформація про продукцію. Код виробника: ML1424. ВИСОТА (мм): - НАПРУГА: ~230v/50Hz. КІЛЬКІСТЬ СВІТЛОДІОДІВ: 1. ВАГА НЕТТО: 1.5кг. ВАГА БРУТТО: 1.9кг. КУТ СВІТЛА: 120°. ШИРИНА КЛОША (мм): 125/150мм. ПОТУЖНІСТЬ: 12W LED. СТРУМЕНЬ СВІТЛА: 1491lm. ГЛИБИНА (мм): 160мм. ШИРИНА (мм): 160мм. ГЛИБИНА УПАКОВКИ (см): 21.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1 см |
| Ширина | 16 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 16 мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Мoдель | Bolla |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Основні | |
| Колір | Золотий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 423 ₴






