
Вбудований винний холодильник Electrolux Seria 800 KBW6T
91 282 ₴
- В наявності
- Код: 182857392
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Холодильник для вина ELECTROLUX. KBW6T. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. встановлення: BI Wide Door. Колір: чорний + матове скло. Клас енергетичної ефективності: F. Річне споживання енергії: 100 кВт·год. Загальний об'єм охолоджувальних камер: 49 л. Загальний об'єм: 49 л. Мін. температура навколишнього середовища: 16. ºC. Рівень шуму: 39 дБ(A). ВИСТАВТЕ СВОЮ КОЛЕКЦІЮ. ЗАВДЯКИ PERFECT SHELVING. Ваша колекція вин унікальна. Підкресліть її ще більше завдяки Perfect Shelving. Розмістіть свою колекцію на полицях, спроектованих так, щоб ідеально вмістити всі пляшки об'ємом 750 мл, включаючи шампанське, без подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Ширина | 55.4 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас шуму | C |
| Кількість пляшок | 15 |
| Мoдель | KBW6T |
| Функції | Дерев'яні полиці, Внутрішнє освітлення LED |
| Колір | Чорний |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 91 282 ₴










