
Чохол для кондиціонера vidaXL чорний 110x50x105см
13 379 ₴
- В наявності
- Код: 182959620
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ця кришка для зовнішнього кондиціонера - вибір, щоб стильно захистити свій пристрій. Завдяки міцній металевій конструкції та елегантному матовому покриттю, поєднує функціональність з сучасним виглядом, який підходить для вашого відкритого простору. Тривала металева конструкція: побудована так, щоб витримувати навіть найгірші умови, а ваш кондиціонер залишається в відмінному стані протягом року. Міцний метал захищає від дощу, снігу та ультрафіолетового випромінювання, що подовжує термін служби вашого обладнання та захищає інвестицію. Стильний і сучасний дизайн: стиль цієї кришки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 110 мм |
| Тип | Чохол для кондиціонера |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 379 ₴






