
Вбудована посудомийна машина Gorenje GV673B66
38 514 ₴
- В наявності
- Код: 182963229
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Виробник та уповноважений представник. Назва: GORENJE-POLSKA SPKA с OGRANICZON ODPOWIEDZIALNOCI. Адреса: ul. Poznaska 159. 05-850. Oarw Mazowiecki. Адреса електронної пошти: salon@gorenje.p. Назва виробника/імпортера: GORENJE. lnd_ZASOBYGPSR{ padding-bottom: 2em; }. lnd_ZASOBYGPSR. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_ZASOBYGPSR h2 { font-size: 24px!important; color: #ff6400!important; font-weight: bold!important;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас сушіння | A |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 81.6 мм |
| Глибина | 55.5 мм |
| Ширина | 59.8 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від протікання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидка програма | Да |
| Річне споживання води | 2660 л л |
| Річне споживання енергії | 185 кВтч |
| Використовувані технології | Aqua Stop, Extra Hygiene, TotalDry, MultiClack |
| Клас миття | A |
| Клас емісії шуму | A |
| Код сертифікації | 2107014 |
| Кількість програм | 7 |
| Мoдель | GV673B66 |
| Марка | Gorenje |
| Відкладений старт | Да |
| Корисна місткість | 16 комплектів |
| Споживання води за цикл | 9,5 л |
| Споживання енергії за цикл | 0,66 кВтч |
| Температури миття | 40°, 45°, 50°, 55°, 60°, 65°, 70° |
| Тип панелі | Прихована |
| Керування | Електронне |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | B |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 514 ₴










