
Вбудована мікрохвильова піч Berg BRGMJ800GT
18 292 ₴
- В наявності
- Код: 182973058
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудована мікрохвильова піч Berg BRGMJ800GT призначена для вбудовування в кухонні гарнітури та меблі. Компактні розміри дозволяють економити місце на кухні. Піч оснащена сучасною системою нагрівання та має кілька режимів приготування для різноманітних кулінарних завдань. Зручне керування та інтуїтивний інтерфейс спрощують використання пристрою. Підходить для розморожування, підігрівання та приготування різних страв. Доставка зі складу здійснюється протягом 5-10 днів. Модель забезпечує надійну роботу та тривалий термін експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Об`єм | 23 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | BRGMJ800GT |
| Потужність гриля | 800W Вт |
| Потужність мікрохвильовки [W] | 800 |
| Відчиняння дверей | Наліво |
| Функції | Розморожування, Гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина вбудовування | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 292 ₴



