
Вбудований холодильник Amica BK2995.5FCNO
45 609 ₴
- В наявності
- Код: 182994748
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Amica BK2995.5FCNO. Холодильник. це відмінний вибір для сучасних кухонь, що поєднує в собі функціональність та естетику. Завдяки інноваційним технологіям, ця модель холодильника-морозильника забезпечує ідеальні умови для зберігання продуктів, а її елегантний дизайн впишеться в будь-який інтер'єр. Об'єм і розміри. Об'єм холодильника відіграє ключову роль у його функціональності. Ця модель холодильника пропонує загальний об'єм 237 літрів, з яких 170 літрів припадає на камеру холодильника, а 67 літрів на морозильник. Завдяки розмірам 176,9 см висоти,.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176.9 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Ширина | 55.6 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Використовувані технології | Функція Відпустка |
| Клас заморожування | **** |
| Клас шумової емісії | C |
| Кліматичний клас | SN-ST |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 3 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | BK2995.5FCNO |
| Марка | Amica |
| Об'єм морозильних камер (N) | 67 |
| Об'єм холодильних камер (N) | 170 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Здатність підтримувати температуру [год] | 10 |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | LED освітлення, Швидке охолодження, примусова циркуляція повітря, Сигналізація відкритих дверей, Цифровий дисплей, Суперохолодження, Антибактеріальне покриття, Освітлення, Система електронного керування, Камера низьких температур |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 609 ₴





