
Індукційна варильна панель Electrolux Bridge 600 SaphirMatt KIV83443CT
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 183017005
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Індукційна плита SaphirMatt® SE. Основні технічні дані. Ширина: 780 mm. Зони нагріву: 4. Керування: сенсорний слайдер. Тип поверхні: скло. Функції. Bridge. Функція Bridge об'єднує дві зони нагріву в одну велику поверхню. Hob2Hood®. Функція Hob2Hood® забезпечує бездротове з'єднання між плитою та витяжкою, яка автоматично видаляє кухонні пари. *Зображення нижче мають ілюстративний характер і можуть не точно відображати цю модель. Об'єднайте зони нагріву та отримайте більше місця завдяки функції Bridge. Індукційна плита Bridge 600 дозволяє з'єднати дві зони нагріву в.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Індукційна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 4.4 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від дітей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витяжка | Немає |
| Звуковий сигнал закінчення роботи | Да |
| Індикатор залишкового тепла | 3-ступеневий |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | KIV83443CT |
| Марка | Electrolux |
| Матеріал плити | Стекло |
| Потужність | 7200 W |
| Потужність — Конфорка 1 | 2300/3200 W |
| Потужність — Конфорка 2 | 2300/3200 W |
| Потужність — Конфорка 3 | 2300/3200 W Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 1400/2500 W Вт |
| Напруга живлення [V] | 220-240 |
| Розширені конфорки | Да |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функція PowerBoost | Да |
| Функція Stop&Go | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴










