
Духовка SMEG SF6400S1PZX
51 085 ₴
- В наявності
- Код: 183018145
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Духовка SF6400S1PZX. Спрощене очищення внутрішньої частини духовки завдяки спеціальному покриттю. - Емаль Ever Clean. Скорочення часу розігріву камери духовки до 50%. Тип. Сімейство продуктів: Духовка. Категорія: 60 см. Метод приготування: Конвекція. Духовка з функцією піци: Так. Живлення: Електричне. Код EAN: 8017709346485. Очищення духовки: Парове очищення. Дизайнерська лінія. Колір: Нержавіюча сталь. Обробка: Покриття, стійке до відбитків пальців. Дизайнерська лінія: Selezione. Ручки: Cucina restyling. Колір ручок: Ефект нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 59.2 мм |
| Глибина | 54.8 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття | Емаль Ever Clean |
| Код сертифікації | 2151844 |
| Мoдель | SF6400S1PZX |
| Марка | Smeg |
| Потужність | 3000 W |
| Напрямні | Драбинні |
| Об'єм | 65 л |
| Очищення | Гідроліз |
| Тип | Електричний |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Парове очищення |
| Колір | Сріблястий |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 085 ₴

