
Вбудований холодильник SMEG S9L1741D
82 501 ₴
- В наявності
- Код: 183018189
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Холодильник вбудований Smeg S9L1741D. Сімейство продуктів: Холодильник. Лінія дизайну: Universal. Категорія: Однодверний. встановлення: вбудований. Позиція завісу: Правий. Тип охолодження: Циркуляція повітря. Клас енергоефективності: D. Тип. Розморожування: Автоматичне. Тип завісу: Слайд-завіси. Відворотні двері: Так. Ширина референсна: 60 см. Висота референсна: 160 - 200. Ніша для вбудовування: 178. Код EAN: 8017709348045. Лінія дизайну. Лінія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smeg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178 мм |
| Глибина | 54.9 мм |
| Ширина | 54.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використовувані технології | Функція Відпустка |
| Код сертифікації | 2046974 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Мoдель | S9L1741D |
| Марка | Smeg |
| Корисний об'єм холодильника | 310 л |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | LED освітлення, Сигналізація відкритих дверей, Освітлення |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 501 ₴





