
Індукційна плита вбудовувана Gorenje GI6442BSC
31 391 ₴
- В наявності
- Код: 183254036
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Ресурси щодо безпеки та продуктів. Інформація про безпеку продукту. Попередження та поради щодо безпеки містяться в інструкції з експлуатації. Виробник та уповноважений представник. Назва: GORENJE-POLSKA SPKA с OGRANICZON ODPOWIEDZIALNOCI. Адреса: ul. Poznaska 159. 05-850. Oarw Mazowiecki. Адреса електронної пошти: salon@gorenje.p. Назва виробника/імпортера: GORENJE. lnd_ZASOBYGPSR{ padding-bottom: 2em; }. lnd_ZASOBYGPSR. lnd_wrapper{ background-color: #fff }. lnd_ZASOBYGPSR h2 { font-size: 24px!important; color: #ff6400!important; font-weight: bold!important;.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5.4 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Конфорки | 4 конфорки |
| Мoдель | GI6442BSC |
| Марка | Gorenje |
| Матеріал плити | Керамічне скло |
| Потужність | 7360 W |
| Потужність — Конфорка 1 | 2300/3000 W |
| Потужність — Конфорка 2 | 2300/3000 W |
| Потужність — Конфорка 3 | 2300/3000 W Вт |
| Потужність — Конфорка 4 | 2300/3000 W Вт |
| Напруга живлення [V] | 220-240 |
| Тип плити | Індукційні |
| Керування | Сенсорне |
| Функції | Визначення наявності посуду, Таймер, Stop&Go, Touch Control, Recall, Розтоплення |
| Функція Stop&Go | Да |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 391 ₴



