
Вбудований холодильник Amica BK3205.8i(E)STUDIO
30 134 ₴
- В наявності
- Код: 183259507
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Холодильник AMICA. BK3205.8i(E) STUDIO. ГОЛОВНІ ПАРАМЕТРИ. Тип: Двостулковий вбудований холодильник. Висота (мм): 1769. Загальний об'єм (л): 238. Розморожування - холодильна камера: Автоматичне. Розморожування - морозильна камера: Автоматичне. Час підвищення температури (год): 11. NoFrost. Двостороннє встановлення дверей. Освітлення внутрішнього простору: LED. Захист: Сигналізація відкритих дверей. Клас енергоефективності: E. Споживання енергії на рік (кВт·год): 207. Рівень шуму (дБ): 39. Клас шуму: C. Вбудований холодильник Amica BK3205.8i(E) STUDIO - рішення для вашої кухні. Пропонує.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176.9 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Двостороннє кріплення дверей | Да |
| Додаткове обладнання | Сигналізація відчинених дверей |
| Використовувані технології | Сигналізація відчинених дверей |
| Клас заморожування | **** |
| Клас емісії шуму | C |
| Кліматичний клас | SN-N-ST |
| Код сертифікації | 2165251 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість ящиків у морозильній камері | 3 |
| Мoдель | BK3205.8i(E)STUDIO |
| Марка | Amica |
| Об'єм морозильних камер (N) | 56 |
| Об'єм холодильних камер (N) | 182 |
| Розташування морозильної камери | Знизу |
| Тип | З нижньою морозильною камерою |
| Функції | Автоматичне розморожування, Сигналізація відчинених дверей, Суперохолодження, Електронна система керування, Звукова сигналізація дверей |
| Колір | Білий |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 134 ₴




