
Духова шафа Electrolux MealAssist 800 CombiQuick LVL8E09Z
49 688 ₴
- В наявності
- Код: 183330137
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів. Компактна духовка з функцією мікрохвильової печі CombiQuick. Основні технічні дані. Об'єм: 44 л. Спосіб очищення: самоочисна емаль. Дисплей: сенсорний TFT. Термосонда. Загальна споживана потужність: 3000 Вт. Розміри вбудовування: 450x560x550 мм. Функції. Підключення. Дистанційне керування духовкою. вимірює температуру всередині страви. Функція швидкого розігріву. До 40% коротший час розігріву духовки. Гриль. Використовуйте потужність гриля, щоб додати хрусткості вашим стравам. *Зображення нижче мають ілюстративний характер і можуть не точно відображати цю модель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 45.5 мм |
| Глибина | 56.7 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блокування духовки | Да |
| Внутрішнє покриття духовки | Легкоочисна емаль |
| Використовувані технології | CombiQuick, Connectivity, Дисплей TFT EXCite, MealAssist, EasyEntry |
| Мoдель | LVL8E09Z |
| Марка | Electrolux |
| Потужність | 3000 W |
| Потужність мікрохвильової печі | 1000 W Вт |
| Напрямні | Драбинні |
| Напруга живлення | 220-240V |
| Об'єм | 44 л |
| Термощуп | Да |
| Тип | Електрична з мікрохвильовкою |
| Керування | Сенсорне |
| Фронт | Сучасний |
| Колір | Чорний |
| Чищення | Легкоочисна емаль |
| Шпилька | Немає |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 688 ₴










